o_nas

Svatební agentura Marry Me

Kdo jsme?

Marry MeMarry Me je agentura specializující se na koordinaci a organizování svateb v Plzni, Praze a v ok olí obou měst. Svatební agenturu jsme založili na základě dlouholetých zkušeností v oblasti organizování společenských akcí. Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, jako je Prima FTV, Barrandov TV, Respekt Publishing, Agel, Strahovská nemocnice, Dia lýza Beroun, Design Block a další. Máme samozřejmě také zkušenosti s organizací svateb a kladné refe rence od spokojených párů, které využili našich služeb.

Jistě se ptáte, co má například firemní večírek nebo konference společného s Vaším svatebním dnem? Svatba je pro snoubence tím nejkrásnějším okamžikem – naplněným harmonií, štěstím a láskou jak vzájemnou, tak rodinnou, plný neopakovatelných momentů – s tím samozřejmě nelze nic srovnávat. Ale stejně jako jiné akce, i svatba ve své jedinečnosti vyžaduje naprosto precizní přípravu a organizaci. Svatební den je pro nás synonymem pro nezapomenutelné zážitky ve spojení s dokonalým servisem, kde každičký detail je důležitou součástí perfektního celku.smile

 

Proč zvolit právě nás?

Marry meůvody, které hovoří pro naši agenturu, jsou nejen úspora času a financí, ale hlavně precizní příprava a organizace, jedinečn é nápady, doporučení nejlepších dodavatelů. Nepochybně k nejdůležit ějšímu argum entu pro spolupráci s námi patří to, že si přípravy a hlavně svatební den skutečně užijete bez stresu a nepříjemných situací.

Naším cílem a posláním je, abyste ve Váš svatební den měli pocit, že jste jen Vy dva – jeden pro druhého, obklopeni l idmi, které máte rádi a svatební dění, jen tak mimochodem, naprosto dokonale plyne kolem vás.

Svou práci děláme s nadšením a vášní a nejkrásnější odměnou jsou pro nás spokojení novomanželé a jejich hosté. A proto – Don ́t Worry, Be Marry... smile

Bude nám ctí, pokud nám dovolíte stát se součástí Vašeho jedinečného svatebního příběhu!

Co nabízíme?

Rozlučkové párty

7. Koordinace svatebního obřadu

7. Koordinace svatebního dne

Svatba na klíč